בית » כללי » פוליש לבתים חדשים

פוליש לבתים חדשים

פוליש לבתים חדשים. חברה לכל סוגי פוליש וניקיון


פוליש לבתים חדשים
. בחברת המבריקים כל סוגי ניקיון ופוליש מהוותיקות בתחום 
חברה מקצועית עם מיומנות בכל תחום שנדרש מחברת ניקיון. ניקיון בתים ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון דירות. ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש. ניקיון לבית מבריק ונוצץ לחלונות אמבטיה שרותים כלים סניטריים שצברו אבנית וחלודה השיש והקרמיקה, חלונות ותריסים בכל הבית, דלתות עץ ודלתות זכוכית,  אנו מנקים אבק שאריות צבע שומנים וכל לכלוך מכל סוג בכל פינה ופינה בבית או במשרד. חברת המבריקים יכולה גם לסייע בשחזור המראה המקורי של הרצפה והענקת מראה חדש, כל סוגי פוליש רצפות פוליש קריסטל וקס ועוד אנו מתחייבים לחומרי ניקיון איכותיים מבטיחים ניקיון ברמה גבוהה ביותר.

פוליש לבתים חדשים
אם האושר הגדול הגיע אליכם כי רכשתם בית חדש? רגע לפני הכניסה לבית תחשבו על פוליש לבתים חדשים, למה? כי כדאי להזמין פוליש לבית חדש לפני הכניסה לבית, לפוליש יש ערך מוסף לבית שלכם. פוליש לרצפה הוא חלק בלתי נפרד לסיום הריצוף החדש בכל בית.

עסקה משתלמת, איך?

איך להגיע לעסקה משתלמת לביצוע פוליש בבית החדש (בניין משותף). יש אופציה טובה שתחסוך לכם בהוצאות. מתארגנים ביחד כל הרוכשים, כמו קבוצת רכישה ועושים עסקה כוללת של כל הדירות, חברת הפוליש תעשה לכם מחיר מיוחד, תבצע את הפרויקט במהירות וכך כולכם תזכו לקבל בית משודרג, יפה, נקי, לא תאמינו כמה שינוי גורם פוליש טוב ואיכותי לבית שלכם. אז קחו יוזמה, שתפו את כל דיירי הבניין ותרוויחו.

אז איך עושים פוליש לבתים חדשים?

חברת הפוליש לבתים בודקת קודם את סוג המרצפות בכל הבית ואת רמת הלכלוך בהם כדי להחליט באיזה חומרים מקצועיים להשתמש, לכל חברת פוליש מקצועית יש מכונת פוליש מתקדמת ובבתים חדשים לאחר סיום הבנייה תמיד יש שאריות של הקבלן, לכלוך, אבק ועוד, פוליש לבתים חדשים זה לא רק ריצפה מבריקה זה גם חלק גדול מתהליך הניקיון הקשה של בית לאחר שיפוץ או קנייה.
סוגי פוליש:

ישנם כמה סוגי פוליש, כולם יודעים כבר שפוליש הוא לא רק הברקה של הרצפה, פוליש הוא גם ניקיון לעומק של המרצפות וציפוי המרצפות בחומר מגן השומר על איכות וניקיון המרצפות לאורך זמן. ישנם כמה סוגי פוליש: פוליש ווקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל. כל סוג מתאים לסוג מרצפות אחר, לכן, חברת פוליש מקצועית יודעת בדיוק איזה חומרים מתאימים לפי הוראות היצרן.

יתרונות הפוליש – תחושת מרחב

פוליש לבתים חדשים כמו כל פוליש לבית חדש, יעשה לבית שלכם את הפיניש של הריצוף, הבית באורח פלא יראה לכם יותר גדול, כל רהיט יבלוט בצורה מיוחדת והיופי הקורן של הרצפה ישפיע על כל אזורי הבית, תחושת המרחב תבלוט לכם בעין ותחושת ניקיון תלווה אתכם לאורך זמן וזה רק חלק מהיתרונות. לא סתם מקומות כמו משרדים, מבנים ציבוריים שמכבדים את עצמם מקפידים לבצע פוליש אחת לשנה, חדרי מדרגות ולובי של בניינים גם הם מקפידים לבצע פוליש באופן קבוע.

 

בין השירותים שחברת ניקיון לכל סוגי ניקיון ופוליש מציעים

• ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש
•הברקת רצפה

•ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון בתים חדשים. ניקיון דירות

•חידוש רצפות. פוליש רצפות. ניקוי רצפות
•פוליש קריסטל
•פוליש וקס
•הסרת שטיחים ודבק מרצפה

•פוליש וניקיון

  • מחלקת צבע: צביעת דירות וחדרי מדרגות ע"י צבעים מקצועיים.
  • פינוי פסולת מדירות וממקלטים מרוהטים או ריקים.

וזה רק חלק מהשרותים של המבריקים חברת ניקיון ופוליש. חברת פוליש. מקצועית ומומלצת חייגו. 0526228855 לחברת ניקיון. בפריסה ארצית מדרום ועד צפון.

חייגו. 0526228855 

תוצאת תמונה עבור ממליצים עלינו

 המלצות ותגובות המקצוענים

סגור לתגובות

· © 2020 המבריקים · Created by webDHM ·
· פיתוח אפליקציות ווב , אחסון , הנגשת אתרים ·