בית » כללי » מה שונה פינוי דירה בתל אביב משאר חלקי הארץ?

מה שונה פינוי דירה בתל אביב משאר חלקי הארץ?

פינוי דירה בתל אביב שונה מהותית מפינוי דירה בכל מקום אחר בארץ, וזאת בגלל הפיקוח הקפדני יותר בעיר, המחייב אתכם להישמע לחוקי העזר העירוניים המגדרים את הימים, השעות ומיקום פינוי הפסולת וחוסר היכולת להשאירו בפינת הרחוב למשאית הזבל העירונית.

כמו כן, דירות שהועברו אליכם בירושה בעיר תל אביב בדרך כלל מכילות בתוכן אוצרות שאתם פשוט לא יכולים להפקיד בידיה של כל חברה, ועליכם יהיה להתקשר עם חברה מקצועית וגדולה המבצעת שירותי מיון של החפצים הנמצאים בדירה, ופינוי החפצים שאין לכם בהם צורך לעמותות סיוע לנזקקים או לאתר פסולת מורשה.

חברת פינוי איכותית ואמינה מעניקה סל רחב של מוצרים המאפשר לה לפנות כל סוג של תכולה מכל סוג של דירה, בין אם מדובר על דירה שסבלה מתחזוקה לקויה עקב גילם המתקדם של דייריה, דירה שהייתה סגורה ואיש לא התגורר בה זמן רב, ובין אם מדובר על דירה שנאגרו בה חפצים באופן כפייתי.

הטיפול המקצועי בדירות מלאות חפצים רקובים, עבשים ובעלות ריחות לא נעימים הם חלק מהעבודה היומיומית של חברת פינוי דירות.

פינוי דירה בעיר בתל אביב מתחיל בסיור מקדים הנועד לבדוק את כמות התכולה הנמצאת בבית ואת מורכבות העבודה בהתאם לדרכי הגישה לדירה, על פי נתונים אלו יעריך נציג הדירה את משך העבודה וכמות אנשי הצוות הנדרשים לביצועה, ובהתאם לכך יעביר ללקוח הצעת מחיר מפורטת המגדירה את תכולות העבודה וכלות ביצועה.

במידה והושגה הסכמה בין הלקוח לחברה, מנהל הפרויקט מטעמה יבצע את כלל התיאומים הנדרשים מול הרשות המקומית ומול בעלי המקצוע האמורים לתמוך את צוות העבודה, משאית הובלה, מכולת אשפה ולעיתים אך שכירת מנוף לפינוי מהיר ויעיל של תכולת הדירה.

מחירי הדירות והשכירות בעיר תל אביב נמצאים במגמת עליה מתמדת, לכן כאשר עוברת לרשותכם דירה בעיר, עליכם לבצע במהירות האפשרית את כלל התיאומים בכדי להתאימה לשכירות או למכירה.

פינוי דירה תל אביב על ידי חברה מקצועית ויעילה יסייע לכם להקדים את מועד כניסת הדיירים, וכתוצאה מכך להגדיל עבורכם את הרווח מהשכרת הדירה.

סגור לתגובות

· © 2019 המבריקים · Created by webDHM ·
· פיתוח אפליקציות ווב , אחסון , הנגשת אתרים ·