בית » כללי » חברת ניקיון החשיבות המקצועית בניקיון הבית

חברת ניקיון החשיבות המקצועית בניקיון הבית

חברת ניקיון החשיבות המקצועית בניקיון הבית

ניקיון הוא לא רק היבט אסתטי. הוא דרך חיים. הוא היגיינה. הוא בריאות.  הוא בטיחות. מקום נקי הוא מקום שמשדר שורה של מאפיינים: סדר, כבוד, התחשבות, אסתטיקה ו… בראש ובראשונה- ניקיון.

ניקיון אפקטיבי הוא ניקיון יסודי. כאשר אתם שוכרים את שירותיה של  חברת ניקיון מקצועית אתם מבטיחים לעצמכם כי השירות ייעשה באופן יסודי, מוקפד, תוך שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים, ידידותיים לסביבה. כאשר אתם שוכרים את שירותי המקצוענים- אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים (לעולם לא שאננים!) כי הניקיון יבוצע אל פי תכנית מסודרת, תוך הקפדה ושימת לב גם לפרטים הקטנים ביותר וגם למקומות המוצנעים, אשר רובנו מעולם לא ניקו אותם, גם לא בביתם או במשרדם.

ניקיון חשוב ביותר גם במקומות עבודה בכלל ובמשרדים בפרט. במקום נקי התפוקה וההספקים רבים יותר. במקום נקי נעים לשהות גם בשעות הנוספות.

דווקא בשל ההיצע הגדול של חברות המציעות שירותי ניקיון חשוב לערוך סקר שוק ולבחור את החברה המבוקשת על פי מכלול פרמטרים. להלן טיפים אחדים העשויים להקל עליכם לבחור באופן מושכל את החברה שתספק לכם מענה מיטבי:

חפשו חברה המתמחה בסוג הניקיון המבוקש- בית, משרד, מפעל; פוליש; ניקיון לאחר שיפוץ, לרבות חיטוי והדברה; חברה המתמחה- אם נדרש- לנקות דירה הממוקמת בקומה עליונה בבית דירות רב-קומות ועוד.

חברה בעלת מוניטין שיכולה לתת לכם שמות של לקוחות פרטיים ומוסדיים רבים המרוצים משירותיה.

חברה המסוגלת לספק לכם את השירות בזמן המתאים לכם.

חברה המציעה מחיר תחרותי ואטרקטיבי.

חברה המשתמשת בחומרי ניקיון איכותיים, ייעודיים, לפי סוגי החומרים השונים, ובעיקר- חומרים ידידותיים לסביבה.

חברה שיש לה ציוד איכותי לשאיבת אבק.

חברה המבצעת גם ניקיון סביבתי, ודאי אם וככל שמדובר בניקיון לאחר שיפוץ.

חשיבותה של מקצוענות

רבים מכם מכירים, כמשוער, את המושג "תורנות ניקיון"- את רשימת עובדי המשרד או המפעל הממונים על ניקיון ביום מסוים ואשר רבים מהם, רובם ככולם, מבצעים את התורנות כמי שכפאם שד, במהירות, באופן שטחי, רק כדי שיוכלו לסמן V- אות, סימן ועדות לכך שהם ביצעו את המוטל עליהם. קשה לכנות את עבודתם בשם ניקיון, ודאי לא ניקיון יסודי. ההכרה בחשיבות הניקיון מחייבת להידרש לנושא זה ברצינות ולראות בניקיון חלק בלתי נפרד מקיום סביבת עבודה וסביבת חיים (בבית) שהקפדה על ניקיונה היא הקפדה על היגיינה ובריאות.

על מנת לא להותיר דבר ליד המקרה ולא להיסמך על הרצון הטוב של ספקי השירות, גם אם אין לכם כל יסוד לחשוד בהם כמי שאין להם רצון כזה, חשוב ומומלץ לכלול כל סעיף חשוב ורלוונטי עבורכם בחוזה שייחתם בינכם ובין החברה, לרבות קביעת לוח זמנים שמקובל עליכם ואשר חריגה ממנו תהווה עילה למימוש זכותכם לקבלת הנחה על התשלום

ממליצים עלינו חייגו. 0526228855 

המלצות ותגובות המקצוענים

סגור לתגובות

· © 2024 המבריקים · Created by webDHM ·
· פיתוח אפליקציות ווב , אחסון , הנגשת אתרים ·